יום שלישי, 17 בנובמבר 2015

מה בין הלבשת הבית, בוץ, אופניים כריות וגוונים של אפור

כדי להרגיש כמו בטיול באירופה צריך לצאת ביום גשם, כזה שצועק בית.. צ'ולנט.. פוך.. תה חם - ולעשות בדיוק את ההפך. זה מה שעשינו כשיצאנו לטייל בגשם מטורף. הגשם שירד בדרך לא השאיר מקום לספק שאולי עוד יהיה שמשי היום. פגשנו את שני אלה בדרך, אני בתור אחת שנגועה בחיידק אופני השטח תהיתי בפולניות : "בכזה יום יוצאים לרכיבה ?"  
אז מה כל זה קשור לכריות? האמת זה לא ממש קשור אבל אין מה לעשות שחוזרים מטיול כזה חורפי לבית חמים, עם אוכל מוכן שצריך רק לחמם זה מחדד יותר את התחושה שאין כמו בבית ובית זה גם... כריות . כשזה מגיע לכריות אני נוטה להפכפכות קלה. אני יכולה לקום בוקר אחד ולפנטז על אווירה מקסיקנית עם כריות בצהוב, אדום וירוק - כמו השילוב הזה של כריות מהבדים של כותונת 


כריות מבדי הכותנה של כותונת 
ו.. בנשימה השנייה לפנטז על ספה אפורה עם כריות אפרפרות בגוונים של חורף ולהחליט שזה בדיוק מה שאני צריכה.
זה מה שקרה לי שראיתי בפעם הראשונה את הבית המעוצב של מיכל ונועם (שלא נדבר על היער שיש להם בגינה) והחלטתי ששם כדאי שנצלם את הכריות של Trikot - שזה מותג הכריות והתיקים המשותף ל PIKULA וכותונת. פריטים בגוונים של אפור כחול וקצת ירוק היה ברור שהשילוב בין הבית והכריות יהיה נחמד.


הכריות של trikotהכריות של Trikot יש בהן קצת גאומטרי, קצת ריבוע, מלבן, עיגול ומשולש - גוונים של אפור כחול עם נגיעה קטנה של ירוק. הכריות כולן נמצאות כבר בחנות ה etsy החדשה. 

בכל שאלה או התייעצות לגבי גודל הכריות או שילובים מוזמנים לפנות אלי במייל cottonetfabrics@gmail.com

עבור מי  שהצלחתי לבלבל אותו.. Trikot הוא מותג חדש, שיתוף פעולה בין מאיה יוגב מפיקולה (תיקים) ובין כותונת בדי כותנה מעוצבים-  שזאת אני - וכבר כתבתי על זה פוסט  

זהו,
להתראות בינתיים,

הגר
2 תגובות:

  1. יופי של צילומים, יופי של כריות!
    אוהבת מאוד את השילוב בדים בצורות גאומטריות

    השבמחק
  2. איזה כיף לקרוא מילים חמות. תודה

    השבמחק