יום שישי, 17 באפריל 2015

מעדניית הסדנאות - זוויות לסדנת אהיל מבדי כותנה

מעדניית הסדנאות של דנה ישראלי-  אירוע ה DIY השנתי, מפתיע כל פעם מחדש. הלוקיישן, הסדנאות, הפינוקים ואפילו מזג האוויר שהצליח להפתיע לטובה.

עצי הפקאן של הנחלה, הם גם מרכיב מרכזי בסדנת התעסוקה, לאנשים עם מוגבלויות שפועלת במקום והם גם היו תפאורה לתפארת. הקיט של סדנת שרפרף הבטון (מה זה שם מדחום?)הסירות שבנה איתן, הנגר של הנחלה לצד בתי העץ ה מ ת ו ק י ם של גלי מאור
האהילים של הבנות וגם הבנים, שעמדו בגבורה ועם הרבה סבלות בתהליך המורכב והארוך של הכנת האהיל .. כן, זה היה האגף שלנו - אהיל מבדים מעוצביםעצים ופרחים ומה שבניהםפעם מכאן ופעם משם אופססס דנה קלטה אותי :)הגברת הראשונה של האירוע .. פשוט מדהימהרלי (באמצע) דאגה לבילוי משותף עם הבנות שלה - הדר (משמאל) ומיכל (מימין)עדי בחרה להביא בד רטרו מהבית ויצא לה אהיל משגעאולי פעם נעשה אלבום עם כל התמונות שיש למאיה יוגב עם - רגליים, נעליים, אצבעות, עיניים, מצח מחייך ומשהו ביד.. תיק קלאץ או כרית או אהיל או סתם שלטתודה ענקית לכל מי שהגיע להשתתף איתנו בסדנת האהיל. תודה לדנה ישראלי, עידית זומר ולצוות הנחלה היה אירוח נעים, מקסים ומפנק (ערכת סידור הציפורניים והלק על השולחנות היה שוס).

זהו,

להתראות,
הגר

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה